WE BELIEVETHAT CREATING INTERIORSIS A COMBINATION OFART, FASHION AND ENGINEERINGWHOSE FUNDAMENTAL MISSION ISTO COMMUNICATE IDEAS.
Menu

Know - how

Proces

produkcyjny

WRS Design powstało w 2006 roku z połączenia kompetencji i wiedzy dwóch pasjonatów. Pierwszy to doświadczony szef produkcji mebli, posiadający 25-letnią praktykę opartą na setkach projektów zrealizowanych na 4 kontynentach. Drugi to młody technolog, specjalizujący się w najnowszych rozwiązaniach produkcyjnych, które pozwoliły stworzyć park maszynowy gotowy obsłużyć każde zlecenie od naszych Klientów.

Liczba
realizacji
500

01

Konsultacja

projektowa

i wykonawcza

Przygotowanie konsultacji wykonawczej

Pełne i wszechstronne zrozumienie jest kluczowym warunkiem sukcesu. Dlatego dogłębnie poznajemy charakterystykę biznesu, strategię oraz potrzeby i cele Klienta.

Próbki wykończeń powierzchni

Nasi Klienci mają pełny wgląd w każdy detal planowanych dla nich realizacji. Dlatego naszą współpracę zaczynamy od zaprezentowania gamy próbek wykończeń proponowanych przez naszych projektantów pod kątem konkretnego zapotrzebowania danego projektu.

Prototypowanie

Żadne z naszych działań nie jest dziełem przypadku. Przed przystąpieniem do prac wykonawczych przygotowujemy szczegółowe prototypy zaproponowanych rozwiązań, upewniając się, że w pełni sprawdzą się one w finalnej realizacji.

02

Wdrożenie

technologiczne

Potwierdzenie wymiarów rzeczywistych

Nie pozostawiamy miejsca na niechciane niespodzianki – wszystkie wdrożenia poprzedzamy weryfikacją wymiarów, gwarantującą perfekcyjne wykonanie każdego elementu.

Planowanie produkcji

Dobór technologii do przedsięwzięcia, harmonogram prac, ekonomiczne i ekologiczne podejście do materiałów – to tylko niektóre z założeń, które towarzyszą nam przy indywidualnym podejściu do każdego projektu.

Dobór materiałów

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się uchwycić wyjątkowość miejsca i dopasować do niego wszystkie detale. Dlatego na wstępie konsultujemy proponowane materiały wykończeniowe zarówno z architektami jak i właścicielami inwestycji.

03

Produkcja

Powierzchnie drewniane lub fornirowane
Wszystkie rodzaje szkła
Pleksi
Aluminium, stal chromowana lub nierdzewna
Instalacje elektryczne wszelkiego typu
Konglomerat
Wykończenie (od matowego po wysoki połysk)

04

Logistyka

w przedsięwzięciach

międzynarodowych

+

montaż

Transport powietrzny
Transport lądowy
Transport morski
Wybierz
swój język
PL EN DE

Zeskanuj kod QR
swoim smartfonem
aby dodać WRS Design
do książki kontaktów

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE W CELU REALIZACJI USŁUG ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI. MOŻESZ OKREŚLIĆ WARUNKI PRZECHOWYWANIA LUB DOSTĘPU DO COOKIE W TWOJEJ PRZEGLĄDARCE LUB KONFIGURACJI USŁUGI. OK
know-how
Awwwards